On Cloudflow - pohoda v obláčcích

IMG 1sDo ruky a hlavně na nohy se mi dostala bota firmy On Running s názvem Cloudflow.

Značka On nepatří v Česku mezi ty nejznámější a není běžně k vidění, což je docela škoda. Švýcarská značka je na trhu oproti těm tradičním poměrně krátkou dobu, ale dokázala si svoje místo na trhu nejen získat, ale i udržet.

Číst dál: On Cloudflow - pohoda v obláčcích

Budiž světlo

2015-11-19 13.58.24Asi vám ten nadpis něco připomíná, ale články o knize knih nepíši neb nejsem kompetentní. Což u neznaboha není zas tak divné. To o čem je tenhle článek má název Fenix HP12, ale symbolika shoření a obnovy mi na čelovku sedí ještě méně. Dnešní čelovky jen tak snadno neshoří. 

Jak jsem k téhle světlici přišel?

Na veletrhu Sport Life jsem se po závodě na 10km šel podívat po stáncích a na jednom jsem viděl čelovky Fenix. Koukl jsem a vyjádřil názor, že možná chybí zoom pro rozšíření kužele světla a šel pryč. Za dva dny přišla nabídka od firmy Ariga, že mi pošlou čelovku Fenix dle mého výběru. Nechal jsem si ji vybrat, protože světlům zas tolik nerozumím a slíbil, že po otestování napíšu něco jako recenzi.

Číst dál: Budiž světlo

Adidas Adizero Boston Boost 5 – bota pro závody i trénink

IMG 8127Ve spolupráci s obchodem Behshop.cz v následujících řádcích přináším recenzi jedné běžecké boty z řady Adizero. Jedná se o silniční botu a jak zařazení do řady Adizero napovídá, jedná se o lehkou botu, která je určená pro závodění nebo pro rychlé a intenzivní tréninky.

Číst dál: Adidas Adizero Boston Boost 5 – bota pro závody i trénink

Statistika

Návštěvníci
3
Články
251
Odkazy
20
Počet zobrazených článků
985055

Dlouhý běh - web jen o běhání

Fotky z Flickeru

Loading script and Flickr images