LBP - Morenda 10 km dráha

Závody na dráze v současné době absolvuju jen asi 3 x za rok. To je velký rozdíl od mého závodění kolem roku 1990, kdy jsem každým rokem měl závodů na dráze hromadu. Čas oponou trhnul a moje priority se změnily na ultra a dráha je pouhým doplňkem a zpestřením v závodním období.

Morenda je moje domovské hřiště a moje účast byla téměř povinností. Navíc jsem si ověřoval svou aktuální formu. Ověření formy dalo poněkud neradostnou informaci: moje tempově rychlostní schopnosti jsou určitě slabší než na jaře. A co jsem taky čekal po řadě ultra startů - jenom doufám, že moje ultra forma má stoupající tendenci.

V závodě jsem se po startu dostal do vedení a vydržel v něm až do konce. Na výkonu se negativně podepsal fakt, že nebylo s kým závodit. Sice jsem mohl stíhat běžce o kolo zpět, ale bohužel tam chybí ta fáze, kdy si v závětří mohu chvilku odpočinout. Pohled na záznam tepové frekvence říká, že tep plynule stoupal stále výše i když průměrná rychlost spíše klesala. V posledním kilometru jsem dokoncel dosáhl na 180 tepů/min (při kilometru za 3:16), což podle záznamů jsem letos ještě neměl. Takže s celkovým hodnocením nevím...

Asi takhle: "Mohlo by tu být i líp".

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Statistika

Návštěvníci
3
Články
251
Odkazy
20
Počet zobrazených článků
986238

Dlouhý běh - web jen o běhání

Fotky z Flickeru

Loading script and Flickr images