Spartathlon 2012

leonidasOpět můžu napsat optimistickou správu "Dostal jsem se na Spartathlon"

 

 

 

Nebylo to, tak snadné jako loni. Začátkem roku jsem se kouknul na web http://www.spartathlon.gr/ a tam bylo napsáno něco jako přihlášky budou otevřeny brzo a ukončeny budou 31.5.2012. Když jsem v půlce dubna otevřel web znovu bylo tam napsáno, že přihlášky jsou uzavřeny a všech 350 čísel je vyprodáno. No, tak to se nepovedlo. A tím začala moje snaha o dodačné přihlášení. Napřed dopis panu ředitelovi závodu. Odpověď byla standardní "bohužel, možná pokud někdo odpadne". OK. Další pokus jsem provedl přes Jana Vandendriesscheho, který má na Řecké pořadatele dobré kontakty a postavení Director of Organisations & Finances v IAU. Ani on nic nezaručoval, ale poradil odeslat elektronickou přihlášku přímo na adresu pořadatelů. 

obalkaPak se asi 2 měsíce vůbec nic nedělo a já vymýšlel jaký závod na podzim poběžím. Až 15.6. se v mé schránce ocitl dopis, který měl na obálce známou antickou kresbu běžce. Bylo to docela překvapení, ale rozhodně příjemné. V obálce byla písemná přihláška a informace ke startu. Hned další den jsem odesílal vše vyplněné a zároveň z mého účtu putovalo asi 800 € (startovné + platba za doprovod), aby bylo vše pojištěno. 

8.7. jsem dostal do emailu lakonickou zprávu:

Your Application has been approved.
Your race number is 381
Thank you.

Takže se můžete sami přesvědčit, že už jsem zařazen do startovky a to dokonce se správným jménem a statní příslušností - on ten dopis s přihláškou byl totiž adresován do Finska.

Teď už zbývá jediné a to udržet tělo alespoň v přiměřené výkonnost a zdraví do konce září a doufat, že se Řecká ekonomika zatím nezhroutí.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Statistika

Návštěvníci
3
Články
251
Odkazy
20
Počet zobrazených článků
985796

Dlouhý běh - web jen o běhání

Fotky z Flickeru

Loading script and Flickr images