Trénink: 13.1.-19.1. Co takhle přidat kvalitu

img 1517Po objemovém tréninku a maratonu minulého týdne jsem se rozhodl zařadit něco tempových běhů na úrovni ANP. Pochopitelně v pondělí jsem pociťoval ještě následky Ostravského závodu, ale zároveň jsem určitě nebyl v nějaké hluboké únavě. Pondělní kopce byly o trochu lepší než ten předchozí týden, ale už při tréninku v úterý to bylo hodně náročné. Středeční vytrvalost a čtvrteční volnější tempo taky nebyly zrovna odpočinkem. Ten jsem si dal až v pátek a sobotu bylo další tempo v podobě závodu BBP v Radosticích. Počasí mi i nadále dělalo radost, protože jsem mohl trénovat bez omezení. Ne, že bych musel bahno a déšť , ale pořád lepší než sníh a led.

Pondělí

Kopce na Myslivnu 7 x 1,4 km MK 1 km.
Celkem 32 km
Málem jsem upadl leknutím, protože když jsem předbíhal dvojičku lidí s dítětem na zádech, tak se mi dostalo povzbuzení ve slovy respekt.

Úterý

Tempo 4 x 4 km z pauzou 2min. Tempo: 3:30 - 3:31 - 3:30 – 3:36 min/km
Celkem 32 km
V posledním úseku se začala výrazněji projevovat únava a zároveň začal bolet kotník.

Středa

Dlouhý běh 45 km v průměrném tempu 4:56 min/km
Další výlet na přehradu a okolí

Čtvrtek

Běh v terénu 31 km v průměrném tempu 4:50 min/km
Cítil jsem únavu, ale zároveň šlo běžet

Pátek

Volný běh 11.5 km

Sobota

BBP – Radostice 10 km: 36:44, 4.místo celkově, 1. v kat.
Už si nepamatuji, zda jsem v Radosticích někdy běžel závod bez sněhu. Tentokrát byla jen část trati pokrytá blátem a tak jsem aspoň znovu mohl využít svoje Adidas Adizero XT4. V nejhorších úsecích ovšem bylo tolik bahna, že stejně podkluzovaly. Navíc letošní efekt mých pomalých startů se opět projevil na plno a já po dvou kilometrech visel na konci první desítky. Potom jsem se rozběhl na 3. místo, které jsem ztratil díky nepozornosti, protože si přestal kontrolovat, jak jsou soupeři daleko za mnou. Budiž jim přáno.

Neděle

Volný běh s Čipem 16 km

 

Celkem odběháno: 186 km

 

Čtvrteční výběh na Garmin Connect

 

Komentáře   

 
0 #2 vozbujdenie 2018-05-19 22:12
• komplex aminokyseliny a vitamíny aktivní. Pomáhají vytvářet velké množství spermií, zlepšují krevní oběh a pomáhají zvyšovat přirozené hladiny testosteronu v krvi. Jaké výsledky zaručena krém muž Maxi Size? Zde vše je individuální a závisí na mnoha faktorech – genetické vlastnosti organismu, životní styl, výživa, pravidelný sex, a tak dále. http://vozbujdenie.com/titan-gel-na-slovensku-skutocne-recenzie-a-vysledky-ako-ho-pouzivat-a-ako-si-ho-objednat.html Pro objednání Titan Gel klikněte zde. Gel Titan Gel jak to funguje?, akční. Titan Gel je novinkou můžete najít, a to také produkt je velmi kontroverzní, protože to může být někdy doma vyrobené-přístu p pro zvětšení penisu? Gel výrobce zvýšit, jak velký je mužský je důvod, proč to bude jednodušší, a to v krátkém čase. Titan Gel naděje pro muže, jehož maskulinita je nedostatečná potěšit ženu? Výrobce Titan Gel u je jisté, že tento agent bude zvětšit penis o 6-8 cm v jediném ošetření.
Citovat
 
 
0 #1 petr 2014-02-03 22:19
To tempo i TF docela lítá, asi nepřesnost garminu. Já to tak mám taky:-)
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Plán akcí

Žádné události

Podobné články

Statistika

Návštěvníci
3
Články
251
Odkazy
20
Počet zobrazených článků
985032

Dlouhý běh - web jen o běhání

Fotky z Flickeru

Loading script and Flickr images