Trénink 22.12-28.12.2014: Odpočinkový týden, vánoce a tak podobně

IMG 5869smTo se musím pochválit, že jsem si ten trénink naplánoval, tak aby odpočinek vyšel přes vánoce. Nepředstavujte si ten odpočinek, příliš vánočně. Sice jsem upekl vánočku, po večeři na Štědrý den jsme šli na Rybovu mši do Alfa pasáže a završili pěkný večer návštěvou hospody, ale stejně jsem šel každý den běhat. Pravda byl to v podstatě poloviční objem, ale zato jsem se byl proběhnout na dvou závodech. Ten první byl tradiční Štěpánský běh v Syrovicích a ten druhý hned den poté v Petrovicích.

Hlavně v tom prvním závodě jsem se cítil odpočatě a dokonce i čas patřil k těm lepším, co jsem tady běžel. A to jsem v Syrovicích běžel nejmíň 12x. Hned další den skončila „Italská zima“ a začala ta opravdová s mrazem a dokonce trochou sněhu. Vůbec bych se nezlobil, kdyby vydržela ta Italská varianta - na lyže stejně jezdím do Alp. Projevilo se na výkonech běžců v Petrovicích, které byly o dost pomalejší než loni. Pro oba závody jsem zvolil závodky Takumi Sen, které jsou lehoučké, mají vzorek z takových malých ostrých špuntíků a běhá se v nich moc dobře. Bohužel sice na sněhu neklouzaly, ale ani moc nepodržely při odrazu. Což je při mém způsobu běhu velká závada. Bohužel najít ideální botu pro tento typ povrchu je prakticky nemožné.

Pondělí

Volný běh 21 km v tempu 5:21 min/km, průměrná TF 115

Úterý

Volný běh 20 km v tempu 5:00 min/km, průměrná TF 117

Středa

Volný běh 12 km v tempu 5:20 min/km, průměrná TF 115. Po tomto odpočinku jsem začal cítit trochu odpočatě. :-)

Čtvrtek

Volný běh s Čipem – 12 km 5:10 min/km

Pátek

BBP – Syrovice 9,2 km, 30:53, 2. místo, M40 – 1. místo. Výsledky. Výjimečně bylo skoro sucho a teplota kolem nuly. Běžec se potká se spoustou známých a kamarádů a po běhání následuje slavnostní rodinný oběd. Co více si přát? Celkem 18 km

Sobota

Hraběnčino běhání, Petrovice, 5,1 km 17:54, 4. místo, M40 – 1. místo. Výsledky. V sešlé konkurenci jsem byl spokojený i se čtvrtým místem. Celkem 14 km

Neděle

Volný běh s Čipem – 17 km v tempu 5:24 min/km

Celkem za týden 114 km

Komentáře   

 
0 #4 Cryptofupe 2018-08-18 00:08
Bitcoin tradicionalment e relacionam-se a equipe digitais de dinheiro. Ela existe exclusivamente em formato virtual. Apesar de sua real trocados por produtos, servicos ou convencionais dinheiro.
Bitcoin especifico. Ela nao funcionando com as atividades dos bancos, nao tem fisico aspecto, e desde o inicio criada desregulada e descentralizada .
Se elementar palavras, o que e o bitcoin e digital dinheiro, que sao extraidas em digital dispositivos e circulam no proprio sistema de seu regras.
usd hoje valor bitcoin
Citovat
 
 
0 #3 Kulsync 2018-08-16 03:27
Seal armpit delivers discomfort, pulls. To delay trip doctor should not. Lump under the muscle cavity may become cancer illness. But more often it is consequences regular use antiperspirants , violation conditions personal hygiene, strong sweating. Inflammation triggers narrow blouse, contaminated razor-affiliati on, the infection.
why do i have a lump under my armpit
Compaction under the arm, redness, lump getting warm? This is the abscess that should will have to be opened, after that take antibiotics. initial stage cost solutions, anti-inflammato ry drugs. If the process switched to second stage, need surgical procedure.
Citovat
 
 
0 #2 Mirkafugs 2018-07-24 22:28
Peels help to eliminate from of all old changes of the skin layer. Procedures effective at any age, recommended for skin of any type. After superficial exposure disappear small wrinkles, skin becomes young, smooth. Adaptation – three days. an Average peeling beautifully struggles wrinkles (expression, age, affects little pits, removes spots.
Regeneration – 7 days. Profound peeling performing in the beauty medical facilities. This is very effective operation, but requires long period adaptation – up to thirty days.
benefits of a chemical peel
Citovat
 
 
0 #1 KIRATync 2018-07-12 23:04
To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
how to relieve breast pain during pregnancy
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Statistika

Návštěvníci
3
Články
250
Odkazy
20
Počet zobrazených článků
975861

Dlouhý běh - web jen o běhání

Fotky z Flickeru

Loading script and Flickr images